Paket Tip Soğuk Oda Cihazları

Esnek, Modüler ve Enerji Verimli

Paket Tip Soğuk Oda Cihazları, her türlü soğuk odaların çabuk ve kolay hazırlanmaları için dizayn edilmiş, normal odalar ve deep-freeze odalar ve şoklama odaları için üç ayrı tipte imal edilen kompakt ürünlerdir.

Gaz şarjı yapılmış ve derhal çalışmaya hazır olduklarından, montaj mahallinde bakır boru ve elektrik tesisatı gibi zaman alıcı ve pahalı işlemlere gerek bırakmazlar. Ayrıca kompakt ünite olduklarından yerden tasarruf sağlarlar.

Soğuk oda duvarına açılacak bir pencereye kolay ve hızla monte edilirler. Ayrıca arzu edilmesi halinde sökülüp, istenen başka bir mekana monte edilerek derhal çalışmaya başlayabilirler.

Kondenser ve Evaporatör bataryaları özel profilli ve yüksek verimli bakır boru, alüminyum kanatlı tip olup, aksiyal fanlıdır. Fanlar yüksek verimli ve son derece sessiz ithal 220 V veya 380 V olarak kullanılmaktadır.

Kompresörler hermetik, yarı hermetik, scroll tiplerde olup son derece sessiz çalışmaktadır.

Dijital ve çok fonksiyonlu kumanda paneli ile otomatik olarak çalışabilirler.

Standart olarak 1.530 kcal/h’den 18.000 kcal/h’e kadar 8 tipte üretilmektedir. Standart dışı farklı kapasiteler ve uygulamalar için firmamızla temasa geçiniz.

Standart olarak (-5/+5) santigrat derece soğuk odalar, (-15/-18) santigrat derece deep freeze odaları, (-25/-28) santigrat derece derin soğutma odaları için 8 ayrı model olarak üretilmektedir.

Şoklama tesisleri için ve büyük kapasiteler için özel olarak üretilmektedir.